
Wandeltocht A tot Z
Stichting Achterhoek Toerisme en de vier Achterhoekse gemeenten Oost Gelre, Oude IJsselstreek, Bronckhorst en Doetinchem organiseren op 12 april een promotietocht voor de nieuwe lange afstandswandeling A(msterdam) tot Z(ieuwent).
Op 12 april kunnen wandelaars op inschrijving deelnemen aan de 18 km lange tocht van Kasteel Slangenburg tot aan de St. Werenfriduskerk in Zieuwent. Onderweg worden de wandelaars op pauzelocaties met versnaperingen verwelkomt door wethouders van de deelnemende gemeenten. De wandeltocht is onderdeel van het wandelpad van Amsterdam tot Zieuwent, een initiatief van een Zieuwentse werkgroep en voormalig Amsterdamse burgermeester Eberhard van der Laan.
In samenwerking met de gemeente Oost Gelre en AbelLeisure is er een langeafstandswandeling ontwikkeld van 250 kilometer dwars door Nederland. In 12 etappes van 15 tot 25 kilometer maak je kennis met de diverse landschappen die ons land kent, waaronder de Achterhoek. www.wandelenvanatotz.nl
Kijk hier voor meer informatie en meld je aan via: https://forms.gle/7M1dJ8yohzJLr46j7
Fotograaf Stan Bouman